Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Цукровий діабет - дуже важке і серйозне захворювання особливо  у дітей.

Цукровий діабет в дитини є порушенням вуглеводного обміну та інших процесів, основою яких є інсулінова недостатність (інсулінорезистентність), яка призводить до появи хронічної гіперглікемії - стан, при якому різко підвищується цукор у крові.  Згідно статистики в  Новоград-Волинському  районі  на обліку з цукровим діабетом 25 дітей і кількість їх зростає кожен рік.

На сьогодні пневмонія вважається найбільш поширеною та серйозною інфекційною причиною високого рівня смертності дітей раннього віку у всьому світі. За даними ВООЗ, пневмонія є причиною смертей близько 16% дітей віком до 5 років у всьому світі. За останні роки пневмонія в Житомирській області збільшилась майже вдвічі.

 Хочемо нагадати про серйозність цього захворювання та пропонуємо прості кроки, які може зробити кожен із нас, щоб не допустити розвиток пневмонії у своєї дитини чи у себе.

 

 Інформація про наявні залишки лікарських засобів, які придбані за бюджетні кошти (в т.ч. по Національному  переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів №1081 від 13.12.2017р.) станом на 11.11.2019р. в аптечному складі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». 

Інформація про наявні залишки лікарських засобів, які придбані за бюджетні кошти (в т.ч. по Національному  переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів №1081 від 13.12.2017р.) станом на 04.11.2019р. в аптечному складі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». 

Дифтерія – інфекційна хвороба з важкими життєво загрозливими ускладненнями. Будучи вакцинокерованою, ця хвороба вражає перш за все непривитих та осіб, які щеплені не повністю чи з порушенням.

Щоб убезпечити себе від дифтерії та запобігти розвитку небезпечних ускладнень слід вакцинуватись у дитячому віці та ревакцинуватись у дорослих кожні 10 років.


Інсульт є однією з основних причин смертності в Україні. Рівень захворюваності на інсульт в Україні є одним з найвищих в Європі і становить близько 140 тис. випадків на рік. Захворюваність на інсульт зростає з кожним роком  на 20%.  Не винятком є Новоград-Волинський район. На дану недугу протягом 9 місяців 2019 року захворіло 175 осіб (жителі міста-94, села- 81);  за аналогічний період 2018року – 163 особи (жителі міста-92, села- 71).

Інформація про наявні залишки лікарських засобів, які придбані за бюджетні кошти (в т.ч. по Національному  переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів №1081 від 13.12.2017р.) станом на 28.10.2019р. в аптечному складі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». 

Розуміючи переваги профілактики онкопатології наших жінок,16 жовтня придбано  сучасний радіохвильовий апарат «Opel ST-501» в кабінет патології шийки матки КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» для діагностики та лікування патологічних процесів шийки матки, так як рак шийки матки – одна з найбільш поширених форм злоякісних новоутворень жіночих статевих органів.

Дане медичне обладнання коштує 136 300 грн, фінансову підтримку в сумі 55 000 грн. надали депутати міської ради, а саме: по 10 000 - А.О.Рассадін, О.А.Пономаренко, по 5 000 – В.С.Табалюк, С.С.Карпінська, Ю.Б.Новиченко, В.Г.Федорчук, І.Г.Юшманов, В.М.Бойчук, Д.Й.Костриця, решту коштів – 81 300 грн. з обласного бюджету за сприянням депутатів обласної ради С.А.Нусбаума та В.С.Мельника.


Інформація про наявні залишки лікарських засобів, які придбані за бюджетні кошти (в т.ч. по Національному  переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів №1081 від 13.12.2017р.) станом на 21.10.2019р. в аптечному складі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

Шановний Василь Миколайович!

Сердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!

Нехай Вам завжди всміхається доля, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія будуть надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок створює атмосферу душевної гармонії та рівноваги. Успіху Вам у всіх починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку оточуючих Вас людей. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага і дружня підтримка, а доля завжди буде щедрою до Вас та дарує безмежне людське щастя і життєве довголіття. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!


З повагою колектив КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО»