Перекласти сторінку

Придбано сучасне медичне обладнання

На шляху перемоги над раками – придбано сучасне медичне обладнання

 

Розуміючи переваги профілактики онкопатології наших жінок,16 жовтня придбано  сучасний радіохвильовий апарат «Opel ST-501» в кабінет патології шийки матки КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» для діагностики та лікування патологічних процесів шийки матки, так як рак шийки матки – одна з найбільш поширених форм злоякісних новоутворень жіночих статевих органів.

                       

Дане медичне обладнання коштує 136 300 грн, фінансову підтримку в сумі 55 000 грн. надали депутати міської ради, а саме: по 10 000 - А.О.Рассадін, О.А.Пономаренко, по 5 000 – В.С.Табалюк, С.С.Карпінська, Ю.Б.Новиченко, В.Г.Федорчук, І.Г.Юшманов, В.М.Бойчук, Д.Й.Костриця, решту коштів – 81 300 грн. з обласного бюджету за сприянням депутатів обласної ради С.А.Нусбаума та В.С.Мельника.

 

Нажаль, не всі депутати міської ради до яких зверталися з проханням щодо матеріальної допомоги відгукнулися, не розуміючи наскільки важливе дане обладнання  у ранній діагностиці та попередженню онкопатологій у жінок. 

 

Адміністрація та медичні працівники КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО», а також пацієнти, вдячні депутатам за фінансову підтримку. Завдяки вашій небайдужості буде врятовано не одне життя.

 

Адміністрація КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО»